>

Hotel Republika & Suites

Prvorepublikový přepych
Stylové pokoje
Výborná kuchyně
Unikátní design
Exkluzivně od nás pro Vás
Kdo jsme
Vyberte si pobyt

Vítejte

Nově otevřený luxusní Hotel Republika & Suites

Hotel nabízí komfort, eleganci a šarm ve zlaté stověžaté Praze. Hotel Republika & Suites se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí a je ideálním místem pro relaxaci, procházky městem a užívání si krás Prahy.

Jsme rádi, že jste si vybrali náš hotel pro svůj pobyt v kouzelné Praze, když si zarezervujete pokoj pomocí našeho webu, získáte bezplatný vstup do wellness centra!

Užijte si krásy Prahy, pohodlí a rodinnou atmosféru našeho hotelu.

Pokoje
Služby a zařízení

Služby a zařízení

Restaurace

Restaurace

Ochutnejte moderní a zdravé menu

Detail
Kavárna

Kavárna

Ideální místo k posezení s přáteli u kávy či sklenky dobrého vína

Detail
Wellness, Fitness & SPA

Wellness, Fitness & SPA

Vyberte si z naší nabídky Wellness & SPA a zažijte královský odpočinek v...

Detail

Co je u nás nového

  • Máme otevřeno!

Máme otevřeno!

Dlouho očekávaný okamžik nastal. Nový designový hotel v centru Prahy 15.dubna poprvé otevřel své dveře prvním hostům. Neváhejte a rezervujte již dnes. Hotel Republika & Suites vás vítá.
Události

Co je v Praze nového

Historická budova Národního muzea opět otevřena

Jedna z nejvýznamnějších pražských budov byla prohlášená už v roce 1962 za národní kulturní památku. Národní muzeum je po osmileté rekonstrukci znovu otevřeno a stojí za návštěvu.

čti více

Pixar – 30 let animace

Výstava je oficiální putovní expozicí významného animačního studia Pixar, které v roce 1995 uvedlo na plátna kin přelomový film Toy Story a přepsalo tak historii animace. Více než třicet let vývoje a práce, z malé skupiny nadšenců až k nejslavnějšímu animačnímu studiu...

čti více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.