>

Hotel Republika & Suites

Prvorepublikový přepych
Stylové pokoje
Výborná kuchyně
Unikátní design
Exkluzivně od nás pro Vás
Kdo jsme
Vyberte si pobyt

Vítejte

Nově otevřený luxusní Hotel Republika & Suites*****

Hotel nabízí komfort, eleganci a šarm ve zlaté stověžaté Praze. Hotel Republika & Suites je certifikovaný pětihvězdičkový hotel, který se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí a je ideálním místem pro relaxaci, procházky městem a užívání si krás Prahy.

Užijte si kouzlo Prahy, pohodlí a rodinnou atmosféru našeho hotelu!

Pokoje
Služby a zařízení

Služby a zařízení

Restaurace

Restaurace

Ochutnejte moderní a zdravé menu

Detail
Kavárna

Kavárna

Ideální místo k posezení s přáteli u kávy či sklenky dobrého vína

Detail
Wellness, Fitness & SPA

Wellness, Fitness & SPA

Vyberte si z naší nabídky Wellness & SPA a zažijte královský odpočinek v...

Detail

Co je u nás nového

  • Máme otevřeno!

Máme otevřeno!

I přes přetrvávající coronavirovou krizi máme stále pro Vás otevřeno a jsme připraveni poskytnout ten nejlepší servis. Pokud máte jakékoliv dotazy k aktuální situaci, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat přes e-mail nebo na telefonním čísle. Budeme se těšit na Vaší návštěvu!
Události

Co je v Praze nového

Historická budova Národního muzea opět otevřena

Jedna z nejvýznamnějších pražských budov byla prohlášená už v roce 1962 za národní kulturní památku. Národní muzeum je po osmileté rekonstrukci znovu otevřeno a stojí za návštěvu.

čti více

Manifesto Winter Market

Zažijte vánoční trh jinak! Užijte si vánoční setkání v záři ohýnků v unikátním prostředí Manifesta Florenc. Možná bude i sníh. Rezervujte si posezení ve vyhřívaných stanech pro menší i větší společnost nebo zažijte romantiku posezení u ohýnku zachumlaní do deky v...

čti více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.